Yüzünüzün yaşlanmasında doğal durumun ve alışkanlıkların etkisi çok fazladır. Sivilceler, yaralanmalar, güneş ışınları, yaşın ilerlemesi doğal etkiler arasında sayılırken, içki ve sigara kullanımı ise alışkanlık sınıfı içerisinde yer almaktadır. Sigaranın damarları daraltma etkisi olduğu içinde yüzünüzde tahriş ve belirgin kurumalar görülür, bu da yaşlılık belirtilerinin artmasına etki eder. Ameliyatsız yüz germe işlemi cerrahi bir işlem yapılmadan yüzdeki sarkmaları ve kırışıklıkları gideren bir yöntemdir. Ameliyatsız yüz germe işleminde herhangi bir cerrahi müdahale olmadığı, deri altına herhangi bir madde enjekte edilmediği ve kimyasal bir işlem olmadığı için hiçbir risk taşımamaktadır. Bu işlemin en önemli özelliği öğle arasında bile 10-20 dakikalık kısa bir sürede gerçekleştirilebiliyor ve anında sonuç alınabiliniyor olmasıdır. İşlemin ardından da ameliyatlarda yaşanan şişlik, morluk, iş gücü kaybı ve ciltte iz kalma gibi durumlar kesinlikle yaşanmamaktadır.

Ameliyatsız yüz germe işlemi herkese uygulanabilen bir işlem midir?

Ameliyatsız yüz germe işlemi herkese uygulanabilen bir işlem değildir. Öncelikle kişinin yaşlanma sürecinin hangi aşamada olduğuna bakılmaktadır. Yüzündeki yaşlanma izlerinin tamamı oturmuş bir kişide bu yöntem başarılı olmayacaktır. Böyle hastalara yüz germe ameliyatı yapmak daha doğru olacaktır. Ameliyatsız yüz germe işlemi yalnızca cildin yer çekimine bağlı olarak aşağıya inmesi şeklinde görülen ve cilt altına konulan iplikler sayesinde yukarı taşınması ile kolayca düzeltilebilecek hastalara uygulanabilmektedir. Yani bu durum genellikle 35 ile 45 yaş arasındaki hastaları kapsamaktadır. Ameliyatsız yüz germe işleminde kadın ve erkek gibi cinsiyet ayrımı yapılmamaktadır.

Ameliyatsız yüz germe işlemi hangi bölgelere uygulanabilir ve hangi şikayetler giderilebilir?

Ameliyatsız yüz germe işlemi en çok yüz ve boyun bölgelerine uygulanmaktadır. Çene bölgenizde gevşeklik ve sarkma, çene çizgisi kaybı, ağız köşelerinin dönmesi, yanak sarkması, boyun ve göz çevresinde sarkmış cilt ve kaşlarda düşüklük gibi şikayetleriniz ameliyatsız yüz germe ile giderilebilmektedir.

Ameliyatsız yüz germe işleminden önce nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

İşlemden önce hastanın genel sağlık durumunun kontrol edilerek bu işleme başlanmış olması yeterli olacaktır.

Ameliyatsız yüz germe işlemi ne kadar sürmektedir? Sonrasında neler yaşarım?

Ameliyatsız yüz germe işlemi 10-20 dakika kadar süren bir işlemdir. Oyalayıcı bir durum söz konusu olmadığı gibi öğle aralarında bile gerçekleştirilebilecek bir uygulamadır. İşlemin gerçekleştiği gün duşunuzu alabilir ve işinize gidebilirsiniz. İşlemin ardından da hemen sonuç alabileceğiniz gibi günlük yaşantınıza da devam edebilirsiniz.

Ameliyatsız yüz germe işleminin etkisi ne kadar sürer?

Ameliyatsız yüz germe işleminin etkisi uygulamanın ardından hemen etkisini gösterecektir. Ameliyatsız yüz germe işleminin ardından rejenerasyon süreci başlayacaktır. Bu süreçte hafif gerilmeler yaşanmaktadır. İşlem uygulandıktan sonra her gün gerilmeler ve sıkılaşmalar görülmeye devam edilecektir. 1-2 gün sonra daha güzel sonuçlar alınacaktır ve germe işleminin etkisi daha iyi hissedilecektir. Ameliyatsız yüz germe işleminin etkisi 2 ile 4 yıl kadar sürmektedir.

WHATSAPP HATTI

Bizimle iletişime geçebilirsiniz!